• Stretnutie so seniormi

• Žiaci sekundy, 19.12.2019 v rámci  akcie „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok",  navštívili Zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb Dolný Kubín, kde seniorom zaspievali vianočné koledy, zarecitovali, porozprávali sa a odovzdali balíčky plné drobností, ktoré mali priniesť radosť. A zjavne aj priniesli... Celá návšteva dojala nielen seniorov, ale aj našich žiakov. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie.

• Noc na Gympli

• Trieda kvarta organizovala pre svojich mladších spolužiakov (prímu, sekundu a terciu) akciu ,,Noc na gympli,,- nočné hry spojené so spaním v škole. Akcia sa uskutočnila 13.-14. decembra 2019.

• Vianočný večierok

• Vážené súdružky, súdruhovia, bratia a sestry! Ústredný výbor 3.B triedy vás srdečne pozýva na posedenie pri jedličke, ktoré sa uskutoční dňa 19.decembra 1987( slovom dvetisícdevätnásť ) o 17. hodine vo veľkej telocvični Gymnázia P.O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne. Kvalita zaručená súdruhmi z NDR. Česť práci!
            Prosíme všetkých tých, ktorí majú odhodlanie a chuť zapojiť sa do súťaží na vianočnom večierku, aby napísali na papier mená členov a názov tímu a vyplnený papier vhodili do krabičky na vrátnici.Čas máte do utorka 17.12. A pre tých, ktorí všetko riešia na poslednú chvíľu, tak je to veľká prestávka v spomínaný utorok.Tešíme sa na vás.
            Vopred ďakujeme.
            S pozdravom Vaša 3.B

• Projekt „Školy: partneri budúcnosti“ (PASCH)
      • Majstrovstvá Slovenska v armwrestlingu