• PaedDr. Kvetoslava Balková
      • PaedDr. Kvetoslava BalkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: sexta
      • Mgr. Anna Bieliková
      • Mgr. Anna BielikováUčiteľka
      • Mgr. Igor Blaško
      • Mgr. Igor BlaškoUčiteľ
        Triedny učiteľ: III.B
      • Mgr. Marta Cabanová
      • Mgr. Marta CabanováUčiteľka
      • Mgr. Gabriela Czikrayová
      • Mgr. Gabriela CzikrayováUčiteľka
      • PaedDr. Ingrid Dorušiaková
      • PaedDr. Ingrid DorušiakováUčiteľka
      • Mgr. Oľga Dudášová
      • Mgr. Oľga DudášováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV.A
      • Mgr. Ján Furinda
      • Mgr. Ján FurindaUčiteľ
      • Mgr. Vladimír Gogolák
      • Mgr. Vladimír GogolákZástupca
      • Mgr. Zuzana Grísová
      • Mgr. Zuzana GrísováUčiteľka
      • Mgr. Monika Hatalová
      • Mgr. Monika HatalováUčiteľka
      • Mgr. Dominik Holubčík
      • Mgr. Dominik HolubčíkUčiteľ
      • Mgr. Karol Holubčík
      • Mgr. Karol HolubčíkUčiteľ
        Triedny učiteľ: II.C
      • Mgr. Jana Chrenová
      • Mgr. Jana ChrenováUčiteľka
        Triedna učiteľka: kvarta
      • Mgr. Michal Janiga
      • Mgr. Michal JanigaUčiteľ
      • Mgr. Eva Jaššová
      • Mgr. Eva JaššováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV.B
      • Mgr. Roman Jelenský
      • Mgr. Roman JelenskýUčiteľ
        Triedny učiteľ: sekunda
      • RNDr. Zlata Karabová
      • RNDr. Zlata KarabováUčiteľka
      • Mgr. Darina Kluvancová
      • Mgr. Darina KluvancováUčiteľka
      • Mgr. Monika Kopilcová
      • Mgr. Monika KopilcováUčiteľka
      • Mgr. Ľubica Koumbová
      • Mgr. Ľubica KoumbováUčiteľka
        Triedna učiteľka: tercia
      • Mgr. Edita Kramárová
      • Mgr. Edita KramárováUčiteľka
        Triedna učiteľka: septima
      • PaedDr. Juraj Lenart
      • PaedDr. Juraj LenartUčiteľ
        Triedny učiteľ: kvinta
      • RNDr. Petra Luczyová
      • RNDr. Petra LuczyováUčiteľka
      • Mgr. Dana Máliková
      • Mgr. Dana MálikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV.C
      • Mgr. Jozef Medvecký
      • Mgr. Jozef MedveckýUčiteľ
      • Mgr. Eva Milanová
      • Mgr. Eva MilanováUčiteľka
        Triedna učiteľka: oktáva
      • RNDr. Ružena Mrvová
      • RNDr. Ružena MrvováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III.C
      • Mgr. Patrik Murín
      • Mgr. Patrik MurínUčiteľ
      • Mgr. Ľubica Nováková
      • Mgr. Ľubica NovákováUčiteľka
      • Mgr. František Ondrek
      • Mgr. František OndrekUčiteľ
      • Mgr. Andrea Pelachová
      • Mgr. Andrea PelachováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I.C
      • Mgr. Gabriela Pinteková
      • Mgr. Gabriela PintekováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I.B
      • Mgr. Michaela Podbieľančíková
      • Mgr. Michaela PodbieľančíkováUčiteľka
      •  Alison Preissing
      • Alison PreissingUčiteľka
      • Mgr. Lucia Prílepková
      • Mgr. Lucia PrílepkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I.A
      • Ing. Eva Pukáčová
      • Ing. Eva PukáčováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II.A
      • Mgr. Lenka Pukajová
      • Mgr. Lenka PukajováUčiteľka
      • Mgr. Andrea Slančová
      • Mgr. Andrea SlančováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II.B
      • RNDr. Peter Strežo
      • RNDr. Peter StrežoRiaditeľ
      • Mgr. Oľga Šimeková
      • Mgr. Oľga ŠimekováUčiteľka
        Triedna učiteľka: príma
      • Mgr. Anna Šochová
      • Mgr. Anna ŠochováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III.A
      • Mgr. Jana Štefaničiaková
      • Mgr. Jana ŠtefaničiakováUčiteľka
      • Mgr. Daša Ullmannová
      • Mgr. Daša UllmannováZástupkyňa
      • Mgr. Daniela Záhorová
      • Mgr. Daniela ZáhorováUčiteľka
      • Kontakty

        • Gymnázium P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín
        • skola@gympoh.edu.sk
        • jurikova@gympoh.edu.sk
        • 043/5864785
        • Hviezdoslavovo námestie 18, 026 24 Dolný Kubín
        • 00160571
        • 2020565162
    • Fotogaléria

      • Majstrovstvá Slovenska v armwrestlingu
      • ARMWRESTLING
      • Týždeň vedy a techniky
      • Bažantský večierok 2019
      • Veľtrh VŠ Gaudeamus 2019
      • Burza stredných škôl
      • BAŽANTSKÝ  VEČIEROK
      • Kampaň k problematike obchodovania s ľuďmi
      • Cezpoľný beh
      • MODRÝ GOMBÍK
      • Koncoročné potulky tatranskou prírodou s II. B (vodopád Skok, Predné Solisko)
      • Slovenský Raj