DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

V tomto školskom roku neorganizujeme deň otvorených dverí. Ak máte záujem informovať sa o štúdiu na našej škole, prezrieť si učebne a pod., môžete sa dohodnúť s výchovnou poradkyňou na nižšie uvedenom e-maile.

Výchovná poradkyňa  Mgr.Ľubica Koumbová , e-mail: koumbova@gmail.com

Plní úlohy školského poradenstva v otázkach výchovy , vzdelávania , osobnostného a profesijného vývinu žiakov. Venuje pozornosť aj integrovaným žiakom so špeciálnymi  výchovno-vzdelávacími potrebami. Pracuje podľa plánu práce, v ktorom sú stále úlohy v súlade s POP na školský rok a termínované úlohy na každý mesiac.

Spolupracuje s vedením školy, triednymi učiteľmi, CPPPaP v Dolnom Kubíne, Úradom práce, rodiny a sociálnych vecí, Mestskou políciou , základnými školami, vysokými školami.

Organizuje besedy so zástupcami VŠ, koordinuje testovanie profesijnej orientácie v spolupráci s CPPPa P ako aj adaptačné aktivity pre žiakov 1. ročníka a prímy.

Konzultácie v školskom roku  2020/2021 :  piatok

Iné dni po dohode so žiakom, rodičom s VP smiley