• Učitelia
        Externí zamestnanci
        THP pracovníci
         
        A-Ž
        A
        B
        C
        Č
        D
        Ď
        F
        G
        H
        CH
        I
        J
        K
        L
        M
        N
        O
        P
        R
        S
        Š
        T
        U
        V
        W
        Z
        Ž
         
        A
        Mgr.
        Adamcová
        Blanka
        matematika – fyzika
        1987 – 2001
         
        Andel
        Ján
        dejepis – zemepis
        1936 – 1937
        Mgr.
        Ault
        Mária
        anglický jazyk
        2005 – 2006
        B
        Mgr.
        Babinská
        Katarína
        biológia – chémia
        2012 – 2014
        Mgr.
        Babničová
        Iveta
        slovenský jazyk - estetická výchova
        2012 – 2013
        PhDr.
        Baláková
        Dana
        slovenský jazyk - francúzsky jazyk
        1990 – 1997
         
        Balcar
        Adolf
        francúzsky jazyk - český jazyk
        1922 – 1926
        Mgr.
        Balko
        Vladimír
        matematika – geografia
        1990 – doteraz
        PaedDr.
        Balková
        Kvetoslava
        slovenský jazyk – dejepis
        1996 – doteraz
        PhDr.
        Baričiaková
        Magdaléna
        anglický jazyk
        2005 – 2008, 2012 – 2014
        Dr.
        Bartoš
        Emanuel
        prírodopis – zemepis
        1932 – 1936
         
        Bartoš
        Jozef
        matematika – fyzika
        1931 – 1935
         
        Bartošová-Polanská
        Mária
        český jazyk – nemecký jazyk
        1932 – 1936
         
        Batěk
        Jaroslav
        dejepis – zemepis
        1925 – 1927
         
        Batelka
        Rudolf
        Pmf
        1938 – 1941
        Mgr.
        Bencúrová
        Oľga
        biológia – chémia
        1973 – 2008
        Mgr.
        Benčíková
        Ľubica
        matematika – biológia
        2007 – doteraz
         
        Beneš
        Florián
        chémia – matematika – fyzika
        1923 – 1934
         
        Benisková
        Romana
        telesná výchova – ruský jazyk
        1954 – 1955
        Mgr.
        Bieľaková
        Libuša
        anglický jazyk – občianska náuka
        2016 – 2018
        Mgr.
        Bieliková
        Anna
        anglický jazyk – nemecký jazyk – dejepis
        2006 – doteraz
         
        Bílek
        Vladimír
        Ps – Lg
        1953 – 1954
        Mgr.
        Blaško
        Igor
        telesná výchova – geografia
        1995 – doteraz
        Mgr.
        Blaško
        Ondrej
        zemepis – biológia
        1962 – 1998
        Bc.
        Bodorík
        Michal
        anglický jazyk – dejepis
        2008 – 2010
         
        Bošanská
        Magdaléna
        dejepis – zemepis
        1946 – 1948
         
        Bošanský
        Ladislav
        dejepis – francúzsky jazyk
        1942 – 1948
         
        Boško
        Karol
        prírodopis – chémia
        1941 – 1942
         
        Breznay
        Stanislav
        latinský jazyk – grécky jazyk
        1946 – 1948
        Ing.
        Britvík
        Milan
        informatika
        2015 – 2018
        PhDr.
        Bruncková
        Jaroslava
        slovenský jazyk – nemecký jazyk
        1979 – 2019
        C
         
        Cebecauer
        František
        telesná výchova – zemepis
        1936 – 1937
        Mgr.
        Ceconíková
        Viera
        občianska náuka – dejepis
        1976 – 2013
        Mgr.
        Cehlárik
        Silvester
        francúzsky jazyk – slovenský jazyk
        1997 – 2007
         
        Cvinček
        Ján
        dejepis – zemepis
        1939 – 1950
        Mgr.
        Czikrayová
        Gabriela
        slovenský jazyk – nemecký jazyk
        1989 – doteraz
        Č
         
        Čaplovič
        Ján
        dejepis – zemepis
        1948 – 1951, 1953 – 1962
         
        Čaplovič
        Vladimír
        slovenský jazyk – dejepis
        1939 – 1946, 1954 – 1956
         
        Černý
        Ján
        český jazyk – dejepis
        1929 – 1930
        Dr.
        Červinka
        Bohumír
        dejepis – zemepis
        1938 – 1939
         
        Čirč
        Ondrej
        latinský jazyk – dejepis
        1948 – 1950
        D
        Mgr.
        Dávidíková
        Darina
        anglický jazyk
        2001 – 2004
        PhDr.
        Delinčáková
        Slávka
        matematika – fyzika
        1988 – 1989
         
        Demko
        Ferdinand
        matematika – fyzika
        1964 – 1970
         
        Demková
        Mária
        prírodopis – zemepis
        1952 – 1953
         
        Dikant
        Gejza
        slovenský jazyk – nemecký jazyk
        1921 – 1922
         
        Dobiášová
        Zuzana
        matematika – fyzika
        1967 – 1977
        PaedDr.
        Dorušiaková
        Ingrid
        biológia – chémia
        2009 – doteraz
        PaedDr.
        Drobná
        Elena
        slovenský jazyk – francúzsky jazyk
        2001 – 2015, 2018 – 2019
        Mgr.
        Dudášová
        Oľga
        anglický jazyk
        2013 – doteraz
        Ing.
        Dulík
        Milan
        elektrotechnika
        1981 – 1991
        Ing.
        Dvorský
        Jaroslav
        telesná výchova
        2005 – 2012
         
        Dvořáková
        Františka
        matematika – fyzika
        1923 – 1924
        Ď
        Ing.
        Ďaďová
        Eva
        stavebníctvo
        1983 – 1991
        Mgr.
        Ďurajková
        Denisa
        slovenský jazyk – anglický jazyk
        2012 – 2014
        F
         
        Fiker
        Leopold
        latinský jazyk – grécky jazyk
        1927 – 1931
         
        Florek
        Pavol
        dejepis – zemepis
        1922 – 1925
        Mgr.
        Franeková
        Mariana
        informatika – anglický jazyk
        2010 – doteraz
        Mgr.
        Franková
        Jana
        anglický jazyk – nemecký jazyk
        2010 – doteraz
         
        Friedlová
        Anna
        dejepis – zemepis
        1938 – 1939
        Mgr.
        Furinda
        Ján
        telesná výchova – geografia
        1982 – doteraz
        G
         
        Galuška
        Karol
        telesná výchova – zemepis
        1950 – 1952
         
        Gašaj
        Eduard
        dejepis – nemecký jazyk – francúzsky jazyk
        1951 – 1990, 1992 – 1994
         
        Gašajová
        Melánia
        slovenský jazyk – francúzsky jazyk
        1972 – 1989
        Mgr.
        Gogolák
        Vladimír
        telesná výchova
        1999 – doteraz
         
        Gregušková
        Gabriela
        matematika – deskriptívna geometria
        1939 – 1940
        Mgr.
        Grísová
        Zuzana
        nemecký jazyk
        1998 – doteraz
        H
        Mgr.
        Hacaj
        Peter
        telesná výchova – biológia
        1972 – 2017
        Mgr.
        Hacaj
        Filip
        telesná výchova
        2000 – 2004
         
        Hajda
        Jozef
        prírodopis – zemepis
        1928 – 1929
         
        Halaša
        Ján
        slovenský jazyk – francúzsky jazyk
        1933 – 1974
         
        Hatalová
        Elena
        slovenský jazyk – francúzsky jazyk
        1931 – 1933
        Mgr.
        Hatalová
        Monika
        slovenský jazyk – francúzsky jazyk
        2019 – doteraz
         
        Havliček
        Karol
        telesná výchova – zemepis
        1925 – 1926
         
        Hlavajová
        Jana
        matematika – deskriptívna geometria
        1933 – 1934
        PaedDr.
        Hlisnikovská
        Jana
        ruský jazyk – občianska náuka
        1987 – 1996
        Mgr.
        Hnatková
        Tatiana
        anglický jazyk – ruský jazyk
        1995 – 1998
        Mgr.
        Holubčík
        Karol
        matematika – fyzika
        2001 – 2007, 2018 – doteraz
         
        Homolová-Burianková
        Jiřina
        český jazyk – nemecký jazyk
        1938 – 1941
         
        Horák
        Jaroslav
        matematika – fyzika
        1924 – 1928
         
        Horníčková
        Marta
        matematika – deskriptívna geometria
        1938 – 1939
        Ing.
        Hrivnák
        Jozef
        informatika
        2008 – 2009, 2011 – 2015
        RNDr.
        Hrivnáková
        Alena
        chémia – biológia
        1974 – 2011
        CH
        Mgr.
        Chren
        Matúš
        občianska náuka – dejepis
        2006 – 2018
        Mgr.
        Chrenová
        Jana
        občianska náuka – dejepis
        2018 – doteraz
        I
         
        Ivanovicová
        Dana
        chémia – fyzika
        1972 – 1973
        J
         
        Janovic
        Ján
        biológia – chémia
        1966 – 1991
         
        Janovská
        Laura
        slovenský jazyk – nemecký jazyk
        1937 – 1947
         
        Janovský
        František
        francúzsky jazyk – telesná výchova
        1937 – 1945
        Mgr.
        Jaššová
        Eva
        slovenský jazyk – hudobná výchova
        1997 – doteraz
        Mgr.
        Jelenský
        Roman
        geografia – telesná výchova – mediálna výchova
        2018 – doteraz
        Dr.
        Jelínek
        Jozef
        prírodopis – chémia
        1948 – 1972
         
        Jelínková
        Mária
        slovenský jazyk – dejepis
        1935 – 1939, 1944 – 1967
         
        Josífková
        Jiřina
        český jazyk – francúzsky jazyk
        1934 – 1935
        Mgr.
        Jurášová
        Katarína
        anglický jazyk
        2011 – 2013
        K
        Mgr.
        Kakačka
        Ladislav
        anglický jazyk – slovenský jazyk
        2015 – 2016
         
        Kalinská
        Kornélia
        matematika – deskriptívna geometria
        1940 – 1941
         
        Kántor
        Štefan
        dejepis – francúzsky jazyk
        1946 – 1947
        RNDr.
        Karabová
        Zlata
        matematika – informatika
        1980 – 2019
        Mgr.
        Kaščák
        Jozef
        slovenský jazyk – dejepis
        2004 – 2007
         
        Klír
        Václav
        český jazyk – francúzsky jazyk
        1921 – 1922
        Mgr.
        Kluvancová
        Darina
        ruský jazyk – občianska náuka
        1992 – doteraz
         
        Knap
        Michal
        latinský jazyk – slovenský jazyk
        1931 – 1932
         
        Knotek
        Ľubomír
        slovenský jazyk – dejepis
        1967 – 1973
        Mgr.
        Kobella
        Peter
        anglický jazyk – biológia
        1998 – 1999, 2001 – 2003
         
        Konárek
        Jaromír
        český jazyk – nemecký jazyk
        1930 – 1938
         
        Konkol
        Štefan
        dejepis – zemepis
        1941 – 1942
        Mgr.
        Kopilcová
        Monika
        biológia – chémia
        2009 – doteraz
        Mgr.
        Koumbová
        Ľubica
        ruský jazyk – občianska náuka
        2013 – doteraz
         
        Koutun
        Juraj
        prírodopis – zemepis
        1959 – 1960
        Mgr.
        Kováčik
        Ľuboslav
        matematika – fyzika
        1973 – 2018
        Mgr.
        Kováčová
        Katarína
        ruský jazyk – dejepis
        1961 – 1997
        Mgr.
        Kozáčik
        Peter
        fyzika – chémia
        1973 – 2010
         
        Kraemer
        Emil
        matematika – deskriptívna geometria
        1937 – 1938
        Mgr.
        Kramárová
        Edita
        anglický jazyk – informatika
        2003 – doteraz
        Mgr.
        Kramer
        Fridrich
        ruský jazyk – telesná výchova
        1958 – 1995
        Mgr.
        Kramerová
        Zora
        slovenský jazyk – ruský jazyk
        1953 – 1991
         
        Krásová
        Mária
        Hzph
        1928 – 1929
         
        Krausová
        Jaga
        ruský jazyk – telesná výchova
        1955 – 1956
        Mgr.
        Krútel
        Marián
        telesná výchova – ruský jazyk
        1977 – 1983, 1992 – 1996
        Mgr.
        Kubalová
        Martina
        anglický jazyk – hudobná výchova
        2004 – 2005
         
        Kubová
        Melánia
        dejepis – zemepis
        1937 – 1938
         
        Kučera
        Jozef
        matematika – fyzika
        1937 – 1938
         
        Kudláč
        František
        Kmg
        1934 – 1939
        Mgr.
        Kudláčová
        Alena
        matematika – fyzika
        1976 – 2013
         
        Kudrnáč
        Jaroslav
        telesná výchova – zemepis
        1926 – 1928
         
        Kutil
        Bohuslav
        Kmg
        1931 – 1932
         
        Kužel
        Vladislav
        Kmg
        1932 – 1934
        L
        PaedDr.
        Lenart
        Juraj
        telesná výchova – slovenský jazyk
        2011 – doteraz
         
        Lettrich
        Pavol
        matematika – fyzika
        1939 – 1948, 1953 – 1967
        RNDr.
        Luczyová
        Petra
        biológia – chémia
        2003 – doteraz
        M
        Mgr.
        Mahútová
        Mária
        anglický jazyk – nemecký jazyk
        2010 – 2011
         
        Machala
        Jozef
        kreslenie – deskriptívna geometria
        1946 – 1959
        Mgr.
        Majerníková
        Viera
        slovenský jazyk – dejepis
        1989 – 1996
        Mgr.
        Majerníková
        Lenka
        biológia – dejepis
        2014 – 2015
        Mgr.
        Máliková
        Dana
        telesná výchova – ruský jazyk
        1993 – doteraz
        Mgr.
        Manco
        Peter
        anglický jazyk
        1999 – 2001
         
        Marko
        Celestín
        latinský jazyk – dejepis
        1945 – 1946
        Ing.
        Markovič
        Oto
        matematika – deskriptívna geometria – stavebníctvo
        1971 – 1995
         
        Marsová
        Mária
        latinský jazyk – grécky jazyk
        1935 – 1936
        Mgr.
        Maslová
        Marcela
        slovenský jazyk – anglický jazyk
        1990 – 1999
        Dr.
        Matoušová
        Libuša
        český jazyk – francúzsky jazyk
        1920 – 1921
        Mgr.
        Matušovicová
        Darina
        anglický jazyk – slovenský jazyk
        2018 – 2019
         
        Mazaníková
        Alžbeta
        slovenský jazyk – ruský jazyk
        1956 – 1959
         
        Medvecký
        Jozef
        latinský jazyk – grécky jazyk – nemecký jazyk
        1950 – 1979
        Mgr.
        Medvecký
        Jozef
        anglický jazyk – slovenský jazyk
        1980 – doteraz
        Dr.
        Městková
        Ľudmila
        Kmg
        1935 – 1936
        Mgr.
        Mičková
        Anna
        matematika – fyzika
        1970 – 2009
        Mgr.
        Michalíková
        Anna
        biológia – chémia
        1970 – 2003
         
        Michniak
        Jozef
        matematika – fyzika
        1961 – 1963
        Mgr.
        Michnová
        Zuzana
        fyzika – chémia
        1970 – 2006
         
        Miklo
        Jozef
        matematika – fyzika
        1963 – 1964, 1966 – 1968
         
        Mikula
        Zoltán
        telesná výchova – zemepis
        1951 – 1953
        Mgr.
        Milanová
        Eva
        dejepis – výtvarná výchova
        2001 – doteraz
        RNDr.
        Millová
        Jana
        chémia
        2006 – 2010
         
        Miroššay
        Gabriel
        ruský jazyk – dejepis
        1950 – 1953
         
        Mityska
        Jozef
        latinský jazyk – nemecký jazyk
        1932 – 1934
        RNDr.
        Mrvová
        Ružena
        chémia – fyzika
        2010 – doteraz
        Mgr.
        Múčková
        Michaela
        anglický jazyk – etická výchova
        2014 – 2016
         
        Mulačová
        Jaromíra
        Kmg
        1922 – 1931
        Mgr.
        Murín
        Patrik
        informatika – geografia – telesná výchova
        2019 – doteraz
         
        Mydlová
        Marta
        dejepis – zemepis
        1944 – 1946
        N
        RNDr.
        Nosál
        Milan
        informatika
        1992 – 2011
         
        Nosko
        Július
        telesná výchova – ruský jazyk
        1974 – 1978
         
        Novák
        František
        latinský jazyk – francúzsky jazyk
        1919 – 1920
        Mgr.
        Nováková
        Ľubica
        matematika – informatika
        2004 – doteraz
         
        Novotný
        Jozef
        Pmf
        1919 – 1920
         
        Novotný
        Vojtech
        Kmg
        1920 – 1922
        O
         
        Oláh
        Rudolf
        matematika – chémia
        1963 – 1971
        Mgr.
        Ondirková
        Jana
        slovenský jazyk - dejepis
        1970 – 2002
        P
        Mgr.
        Pafčová
        Jana
        anglický jazyk
        2010 – 2011
         
        Palaj
        Cyril
        matematika – deskriptívna geometria
        1941 – 1942
         
        Palicová
        Viera
        prírodopis – zemepis
        1953 – 1957
         
        Paulovič
        Andrej
        francúzsky jazyk
        1951 – 1952
         
        Pavelka
        František
        matematika – fyzika
        1938 – 1939
        Mgr.
        Pelachová
        Andrea
        matematika – fyzika
        1996 – doteraz
         
        Pichler
        Karel
        dejepis - francúzsky jazyk
        1946 – 1948
        Mgr.
        Pinteková
        Gabriela
        matematika – informatika
        1994 – doteraz
         
        Pjontek
        Imrich
        dejepis – zemepis
        1965 – 1984
        Mgr.
        Podbieľančíková
        Michaela
        biológia – chémia
        2017 – doteraz
         
        Podrazil
        Bedrich
        latinský jazyk – francúzsky jazyk
        1934 – 1935
         
        Porédošová
        Mária
        slovenský jazyk – nemecký jazyk
        1941 – 1944
         
        Potocký
        Ján
        matematika – fyzika
        1937 – 1939, 1946 – 1947
         
        Požeská
        Anna
        latinský jazyk – nemecký jazyk
        1942 – 1944
        Mgr.
        Prílepková
        Lucia
        anglický jazyk – biológia
        2008 – doteraz
        Dr.
        Puchmajerová
        Mária
        prírodopis – zemepis
        1937 – 1939
         
        Púchovský
        František
        matematika – fyzika
        1950 – 1960
        Ing.
        Pukáčová
        Eva
        anglický jazyk – geografia
        1995 – 2006, 2018 – doteraz
        Mgr.
        Pukajová
        Lenka
        anglický jazyk – slovenský jazyk
        2005 – doteraz
         
        Putera
        Ján
        fyzika
        1970 – 1972
        R
         
        Raffaj
        Karol
        slovenský jazyk – dejepis
        1946 – 1949
         
        Rajnoch
        Jozef
        latinský jazyk – nemecký jazyk
        1934 – 1935
         
        Rampánková
        Ľudmila
        slovenský jazyk – dejepis
        1944 – 1945
         
        Reissová
        Helena
        český jazyk – nemecký jazyk
        1933 – 1934
         
        Repka
        Vojtech
        matematika – fyzika
        1922 – 1923
         
        Rothschein
        Ferdinand
        matematika – fyzika
        1935 – 1936
        Mgr.
        Rowland
        Daniela
        anglický jazyk
        1996 – 2012
         
        Rožnay
        Titus
        dejepis – zemepis
        1928 – 1929
        S
        RNDr.
        Sabaková
        Mária
        matematika – geografia
        1996 – 2015
        Mgr.
        Sabová
        Mária
        fyzika – chémia
        1995 – 2018
         
        Seifert
        Miloš
        Pmfz
        1919 – 1920
         
        Schefránková
        Antónia
        nemecký jazyk – francúzsky jazyk
        1938 – 1944
        Dr.
        Schneiderová-Tachovská
        Helena
        dejepis – zemepis
        1929 – 1930
         
        Schurinová
        Klára
        latinský jazyk – francúzsky jazyk
        1936 – 1938
         
        Silnický
        Karol
        prírodopis – zemepis
        1931 – 1932
         
        Sitař
        Ľudovít
        matematika – telesná výchova
        1929 – 1931
        Mgr.
        Sivčáková
        Veronika
        slovenský jazyk – anglický jazyk
        2004 – 2005
         
        Sládek
        Jaroslav
        matematika – fyzika
        1921 – 1922
         
        Slamková
        Kristína
        slovenský jazyk – dejepis
        1960 – 1979
        Mgr.
        Slančová
        Andrea
        slovenský jazyk – občianska náuka
        2017 – doteraz
        Mgr.
        Slaničanová
        Mária
        biológia – chémia
        2012 – 2013
         
        Smetana
        Ján
        slovenský jazyk – dejepis
        1944 – 1946
         
        Smolko
        Albert
        matematika – zemepis
        1959 – 1961
         
        Sokolík
        Andrej
        dejepis – zemepis
        1933 – 1937
         
        Soltészová
        Mária
        dejepis – zemepis
        1932 – 1934
        Dr.
        Stehlík
        Blahoslav
        chémia – matematika – fyzika
        1940 – 1941
         
        Stehlíková
        Jarmila
        latinský jazyk – nemecký jazyk
        1940 – 1941
         
        Steindlbergerová
        Kristína
        slovenský jazyk – ruský jazyk
        1967 – 1970
        RNDr.
        Strežo
        Peter
        matematika – biológia
        2008 – doteraz
         
        Stuchlý
        Alojz
        matematika – deskriptívna geometria
        1975 – 1990
         
        Suchánek
        Andrej
        prírodopis – chémia
        1946 – 1947
         
        Svobodová
        Božena
        český jazyk – francúzsky jazyk
        1927 – 1929
        Juraj
        Szabó
        Daniel
        matematika – fyzika
        1942 – 1948
         
        Székelyová
        Elena
        latinský jazyk – francúzsky jazyk
        1933 – 1934
        Š
         
        Šalát
        Ján
        zemepis
        1943 – 1945
         
        Ševčík
        Otakar
        telesná výchova – zemepis
        1935 – 1936
        Mgr.
        Šimeková
        Oľga
        anglický jazyk
        2018 – doteraz
        PhDr.
        Škarbová
        Otíllia
        anglický jazyk
        1990 – 1996
         
        Šnajperk
        František
        slovenský jazyk – latinský jazyk
        1937 – 1941
        Mgr.
        Šochová
        Anna
        matematika – biológia
        2018 – doteraz
        Mgr.
        Štefaničiaková
        Jana
        matematika – anglický jazyk
        2019 – doteraz
        Mgr.
        Štelbacká
        Erika
        telesná výchova
        2010 – 2013
         
        Štepán
        Antonín
        telesná výchova – zemepis
        1932 – 1935
         
        Štrgner
        Andrej
        prírodopis – chémia
        1945 – 1946
        PhDr.
        Šuhajová
        Marianna
        slovenský jazyk – dejepis
        1982 – 2010
         
        Švec
        Ondrej
        matematika – deskriptívna geometria
        1966 – 1969
        T
        Mgr.
        Tatárová
        Jana
        slovenský jazyk
        2015 – doteraz
         
        Teplý
        Jozef
        prírodopis – zemepis
        1930 – 1931
         
        Tóth
        Arnold
        telesná výchova – zemepis
        1938 – 1939
        U
        Mgr.
        Ujmiaková
        Andrea
        anglický jazyk
        1997 – 2000
        Mgr.
        Ullmannová
        Daša
        nemecký jazyk – ruský jazyk
        1995 – doteraz
        Dr.
        Ursíny
        Cyril
        prírodopis – chémia
        1934 – 1939
         
        Ursínyová-Kuchynková
        Helena
        český jazyk – francúzsky jazyk
        1932 – 1939
        V
         
        Václav
        Vladislav
        český jazyk – dejepis
        1930 – 1933
         
        Vencelík
        Jozef
        prírodopis – chémia
        1942 – 1943
         
        Vítek
        Jozef
        latinský jazyk – grécky jazyk
        1924 – 1927
        Mgr.
        Vojtek
        Miroslav
        branná výchova – telesná výchova
        1984 – 1995
         
        Voříšková
        Viera
        latinský jazyk – nemecký jazyk
        1936 – 1937
        W
         
        Waclawiak
        Štefan
        latinský jazyk – grécky jazyk
        1940 – 1945
         
        Weberová
        Mária
        dejepis – zemepis
        1920 – 1922
         
        Wenig
        Ján
        Kmg
        1936 – 1938
         
        Wžnetek
        Alojz
        latinský jazyk – grécky jazyk
        1921 – 1924
        Z
        Mgr.
        Záhorová
        Eva
        nemecký jazyk – dejepis – ruský jazyk
        1996 – 1998, 2000 – 2014
        Mgr.
        Záhorová
        Daniela
        nemecký jazyk
        2017 – doteraz
         
        Zajíček
        Ján
        český jazyk – nemecký jazyk
        1919 – 1920
        Mgr.
        Závacká
        Katarína
        anglický jazyk – dejepis
        2005 – 2008
        Mgr.
        Zdražilová
        Lucia
        anglický jazyk
        1994 – 1995
        PaedDr.
        Zgútová
        Lenka
        anglický jazyk – francúzsky jazyk
        1998 – doteraz
         
        Zháněl
        Oldřich
        prírodopis – zemepis
        1931 – 1932
        Ž
        Mgr.
        Žigová
        Janka
        slovenský jazyk – občianska náuka
        2003 – 2005
         
        Žižlavský
        Ladislav
        matematika – fyzika
        1983 – 1985
         
        A
        Mgr.
        Viera
        Antalíková
        náboženská výchova
         
         
        Nadija
        Ayouwa
        nemecký jazyk
         
        B
         
        Janina
        Balárová
        kreslenie a diev. telocvik
        1940 – 1941
         
        Július
        Ballo
        slovenský jazyk
        1919 – 1920
         
        Vladimír
        Ballo
        matematika
        1959 – 1960
         
        Oskar
        Bancík
        náboženská výchova
        1922 – 1925
        Mgr.
        Magda
        Baričáková
        anglický jazyk
         
        Mgr.
        Martin
        Bartoš
        náboženská výchova
         
         
        Rosi
        Beattie
        anglický jazyk
         
         
        Marta
        Benárová
        technika admin.
        1989 – 1991
         
        Dezider
        Berec
        telesná výchova
        1945 – 1950
        Mgr.
        Peter
        Berec
        telesná výchova
         
         
        Louise
        Berhau
        anglický jazyk
        1992 – 1993
         
        Pavol
        Bernáth
        slovenský jazyk a dejepis
        1939 – 1941
         
        Ján
        Bezek
        náboženská výchova
        1925 – 1944
         
        Elena
        Brnčalová
        ruský jazyk
        1954 – 1955
         
        Pavol
        Buček
        kreslenie
        1945 – 1948
         
        Katarína
        Bunová
        matematika
        1945 – 1946
         
        Silvester
        Butkovský
        kreslenie
        1928 – 1929
        C
        Ing.
        Ivan
        Cimrák
        základy výroby
        1965 – 1967
        D
         
        Hugh
        Davis
        anglický jazyk
        1993 – 1994
        Mgr.
        Pavol
        Drdák
        náboženská výchova
         
        F
         
        Kelly
        Festerling
        anglický jazyk
        1993 – 1994
         
        David
        Figiel
        anglický jazyk
        1992 – 1993
        Mgr.
        Marta
        Fraňová
        anglický jazyk
         
         
        Alexander
        Friedman
        izraelské náboženstvo
        1919 – 1939
        G
         
        Pavol
        Gachulinec
        fyzika
        1963 – 1966
        Mgr.
        Marián
        Grega
        náboženská výchova
         
        H
        Ing.
        Milan
        Halaša
        technické kreslenie
        1967 – 1968
         
        Jozef
        Hamr
        telocvik
        1922 – 1924
        Mgr.
        Cyril
        Hamrák
        náboženská výchova
         
         
        Edwin
        Haselbach
        nemecký jazyk
        1926 – 1927
        Mgr.
        Dominik
        Holubčík
        náboženská výchova
         
         
        Karol
        Hromádka
        hudobná výchova
        1966 – 1967
         
        Vladimir
        Hruška
        branná výchova
        1967 – 1968
        Mgr.
        Marianna
        Husáriková
        nemecký jazyk
         
        I
        Mgr.
        Katarína
        Ileninová
        náboženská výchova
         
        Ing.
        Ján
        Ivan
        chemická výroba
        1965 – 1967
        J
         
        Štefan
        Jakoby
        náboženská výchova
         
        Mgr.
        Michal
        Janiga
        náboženská výchova
         
         
        Dagmar
        Janovicová
        slovenský jazyk
        1988 – 1989
         
        Miroslava
        Jurečková
        biológia – chémia
         
        K
        Ing.
        Emil
        Karaba
        zákl. elektrotech. výroby
        1967 – 1968
        Mgr.
        Marián
        Katrenčík
        náboženská výchova
         
         
        Vendelín
        Kavuljak
        občianska výchova
        1958 – 1959
        Ing.
        Rudolf
        Kijac
        základy elektrotechnickej výroby
        1963 – 1965
         
        Vojtech
        Klempai
        ruský jazyk
        1945 – 1953
        Ing.
        Karol
        Kmoško
        ekonomika
        1992 – 1994
         
        Pavol
        Kopanica
        náboženská výchova
         
         
        Jozef
        Kopasz
        kreslenie
        1939 – 1940
         
        Tomáš
        Kováč
        telesná výchova
        1955 – 1964
        Mgr.
        Oľga
        Krištofíková
         
         
         
        Anzelma
        Krupášová
        základy administratívy
        1993 – 1994
        Mgr.
        Katarína
        Kubačková
        latinský jazyk
        1988 – 1992
         
        Patrícia
        Kubišová
        anglický jazyk
         
         
        Anna
        Kutálová
        ženské ručné práce
        1920 – 1924
         
        Pavol
        Kutlík
        základy stroj. výroby
        1965 – 1968
        Ing.
        Oľga
        Kvopková
        základy chemickej výroby
        1967 – 1968
        L
        Mgr.
        Miloš
        Labaš
        náboženská výchova
         
         
        Ondrej
        Lénart
        základy výroby
        1960 – 1961
         
        Pavol
        Lešťan
        náboženská výchova
         
         
        Elena
        Lieskovanová
        slovenský jazyk
        1988 – 1989
         
        Paula
        Lukáčová
        telesná výchova
        1956 – 1958
        Ing.
        Dalibor
        Lupták
        základy výroby
        1976 – 1978
        M
        Mgr.
        Daniel
        Marček
        estetika
        1992 – 1994
         
        Ján
        Marko
        náboženská výchova
        1944 – 1950
        Ing.
        Ivan
        Markovič
        hutníctvo
        1987 – 1990
         
        Alexander
        Matheson
         
         
        Mgr.
        Zdena
        Maťková
        náboženská výchova
         
         
        Jozef
        Maxián
        náboženská výchova
        1919 –1938
         
        Jozef
        Medvecký
        latinský jazyk
         
        Mgr.
        Monika
        Méryová
        náboženská výchova
         
        Ing.
        Ľubor
        Michna
        hutníctvo
        1986 – 1990
        Mgr.
         
        Mikolášek
        náboženská výchova
         
         
        Jozef
        Minarovský
        kreslenie
        1939 – 1940
         
        Jozef
        Mužík
        spev
        1920 – 1921
        N
        RNDr.
        Milan
        Nosál
        informatika
        1992 – 1994
         
        Pavol S.
        Novák
        náboženská výchova
        1919 – 1922
        O
        Mgr.
        František
        Ondrek
        náboženská výchova
         
         
        Mikuláš
        Ondruš
        hudobná výchova
        1951 – 1952
        P
         
        Ján
        Palic
        náboženská výchova
        1944 – 1950
         
        Janka
        Pažitná
        matematika
        1954 – 1956
        Ing.
        Jozef
        Petro
        hutnícka výroba
        1964 – 1965
        Ing.
        Ján
        Pintek
        informatika
         
         
        Gabriela
        Polakovičová
        nemecký jazyk
         
         
        Chris
        Powers
        anglický jazyk
        1990 – 1991
         
        Alison
        Preissing
        anglický jazyk
         
         
        Vladimír
        Prídavok
        hudobná výchova
         
        R
        Mgr.
        Peter
        Randjak
        náboženská výchova
         
         
        Cliff
        Robertson
        anglický jazyk
        1990 – 1991
         
        Andrew
        Rush
         
         
         
        Antónia
        Rush
         
         
        Ř
         
        Jozef
        Říha
        kreslenie
        1919 – 1920
        S
        Ing.
        Michal
        Skála
        informatika
         
         
        Anna
        Skokanová
        ruský jazyk
        1954 – 1955
         
        Pavol
        Slančík
        náboženská výchova
        1950 – 1951
         
        Marta
        Slančíková
        domáce náuky
        1946 – 1948
        Mgr.
        Rastislav
        Stanček
        náboženská výchova
         
        Mgr.
        Erika
        Stančeková
        náboženská výchova
         
         
        Williams
        Stephen
        anglický jazyk
         
        Mgr.
         
        Svitek
        matematika
         
         
        Stanislav
        Svoboda
        telesná výchova
        1966 – 1967
        Š
         
        Zoltán
        Šajben
        telesná výchova
        1966 – 1967
        Ing.
        Ivan
        Šaling
        stroj. výroba
        1959 – 1965
         
        Ľudovít
        Šefčík
        náboženská výchova
        1938 – 1940
         
        Peter
        Škrabák
        biológia
        1960 – 1961
         
        Oľga
        Škrabáková
        deskriptívna geometria
        1961 – 1963
         
        Štefan
        Špánik
        základy strojovej výroby
        1965 – 1966
        Mgr.
        Erika
        Štelbacká
        telesná výchova
         
        Ing.
        Ondrej
        Švehla
        základy chemickej výroby
        1959 – 1962
        T
         
        Matúš
        Takáč
        telesná výchova
         
        Mgr.
        Beata
        Takáčová
        náboženská výchova
         
        Ing.
        Ondrej
        Taraj
        základy strojovej výroby
        1963 – 1965
         
        Eugen
        Teigiszer
        hutnícka výroba
        1959 – 1964
        Mgr.
        Antónia
        Tokárová
        náboženská výchova
         
         
        Viktor
        Trstenský
        náboženská výchova
        1938 –1944
        Mgr.
         
        Trstenský
        telesná výchova
         
        U
        Mgr.
        Marek
        Urban
        náboženská výchova
         
        V
         
        Mária
        Velikovská
        dievčenské ručné práce
         
        W
         
        Toni
        Washuta
        anglický jazyk
        1991 – 1992
         
        Regina Katherin
        Wirgil
        anglický jazyk
         
        Z
        Ing.
        Bernard
        Zachar
        základy výroby
        1963 – 1966
         
        Mária
        Zollerová
        kreslenie
        1943 – 1944
         
        Zlatica
        Zvolánková – Sedláčková
        telesná výchova
        1952 – 1954
        Ž
        Mgr.
        Miroslav
        Žmijovský
        náboženská výchova
         
         
        Administratívne pracovníčky:
         
        Margita
        Macurová
        1961 – 1971
         
        Anna
        Jančeková
        1971 – 1975
         
        Sonja
        Luptáková
        1975 – 2005
         
        Alena
        Ticháňová
        2005 – doteraz
        Mgr.
        Viera
        Saganová
        2005 – doteraz
        Správcovia počítačovej siete:
         
        Tomáš
        Jesenský
        2004 – 2006
         
        Marek
        Jurík
        2006 – 2010
         
        Katarína
        Juríková
        2010 – doteraz
        Školníci:
         
        Michal
        Bruncko
        1928 – 1946
         
        Jozef
        Skyčák
        1947 – 1967
         
        Michal
        Bruncko
        1968 – 1986
         
        Jaroslav
        Reguli
        1986 – 1998
         
        Ľubomír
        Janiga
        1998 – doteraz
         
        Milan
        Kozlík
        2011 – doteraz
         
        Dušan
        Sotoniak
        2018 – 2019
        Ostatní:
         
        Elena
        Andrisová
        1968 – 1984
         
        Mária
        Babinská
        1984 – 1994
         
        Elena
        Bruncková
        1957 – 1986
         
        Anna
        Ďaďová
        1992 – 2002
         
        Jollana
        Gazdíková
        1984 – 1985
         
        Beáta
        Grísová
        2014 − 2019
         
        Ľudmila
        Hojová
        2002 − doteraz
         
        Ľudmila
        Jackaninová
        1984 – doteraz
         
        Mária
        Kormanová
        2007 – 2013
         
        Jana
        Krajčová
        2017 − doteraz
         
        Darina
        Kumová
        2016 − doteraz
         
        Magdaléna
        Nemčeková
        2009 − doteraz
         
        Mária
        Palugová
        2018 − 2019
         
        Marcela
        Pavláková
        1987 – 1991
         
        Vladimír
        Priesol
        2007 − 2011
         
        Iveta
        Reguliová
        1988 – 1992
         
        Mária
        Rogoňová
        2014 − 2017
         
        Štefan
        Rusnák
        2006 − 2007
         
        Edita
        Sluková
        2018 − doteraz
         
        Ľudmila
        Suroviaková
        1986 – 1993?
         
        Viera
        Šuvadová
        1995 − 2018
         
        Milica
        Vicáňová
        1983 – 1987
         
        Mária
        Vraňáková
        2000 − 2006
         
        Viera
        Zápotočná
        2012 − 2015
         
        Emília
        Zápotočná
        1975 – 1986
         
        Daniela
        Zaťková
        2002 − 2014
         
        Anna
        Zubajová
        1990 – 1993

    • Kontakty

      • Gymnázium P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín
      • skola@gympoh.edu.sk
      • jurikova@gympoh.edu.sk
      • 043/5864785
      • Hviezdoslavovo námestie 18, 026 24 Dolný Kubín
      • 00160571
      • 2020565162
  • Fotogaléria

    • Majstrovstvá Slovenska v armwrestlingu
    • ARMWRESTLING
    • Týždeň vedy a techniky
    • Bažantský večierok 2019
    • Veľtrh VŠ Gaudeamus 2019
    • Burza stredných škôl
    • BAŽANTSKÝ  VEČIEROK
    • Kampaň k problematike obchodovania s ľuďmi
    • Cezpoľný beh
    • MODRÝ GOMBÍK
    • Koncoročné potulky tatranskou prírodou s II. B (vodopád Skok, Predné Solisko)
    • Slovenský Raj