• Aktivity PK

• Ako žiť zdravo a šťastne

Žiaci 4- ročného gymnázia zrealizovali dňa 23.04.2018 (pondelok) aktivity súvisiace so Svetovým dňom zdravia v športovej hale gymnázia, prostredníctvom ktorých zapojili žiakov prímy až kvarty do činností, ktoré podporujú výchovu k zdraviu a zdravý životný štýl, prevenciu užívania alkoholu, tabaku a zaujímavým spôsobom informovali žiakov o škodlivých a vedľajších účinkoch nelegálnych látok. Žiaci si mohli vyskúšať rôzne športové aktivity aj virtuálne riadenie motorového vozidla za pomoci okuliarov simulujúcich opilosť 1,5‰ až 2,5‰ za zhoršených svetelných podmienok a za pomoci okuliarov simulujúcich účinky drog.

Tento deň s určitosťou obohatil nielen o vedomosti, ale aj o nové zážitky všetkých zúčastnených. Ďakujeme za finančnú podporu Žilinskému samosprávnemu kraju ako poskytovateľovi grantu.

• Majstrovstvá Slovenska v armwrestlingu
    • ARMWRESTLING