• Práca PK

• Práca našich žiakov na hodine

Deň jazykov

Okrem nemeckého, anglického a francúzskeho jazyka študujú naši žiaci aj ďalšie cudzie reči - programovacie jazyky na hodinách informatiky. Stánok našej PK nemohol preto chýbať 1. októbra na Dni jazykov.

O tom, že si s počítačom môžeme porozumieť, sa presvedčili žiaci, ktorým sa podarilo vylúštiť zašifrované texty:

Pri čítaní šifrovaného textu a skladaní hlavolamov sme ponúkali informatické občerstvenie: zavináče, makový závin a kolu.

Bežne sa takéto pochúťky nepatrí konzumovať nad klávesnicou, ale bezpečnostný štatút pre odbornú učebňu informatiky pozná výnimky. A to aj napriek tomu, že sme prezentovali skutočné novinky z oblasti výpočtovej techniky.

• Poznávací výlet - Spiš
    • Ochrana života a zdravia - účelové cvičenie