•  

      Úspechy žiakov našej školy za rok 2017/2018

      Medzinárodné školské majstrovstvá v zimných športoch - ZIMNÁ GYMNAZIÁDA vo Francúzsku - Grenoble, 5. -10. február 2018. Samuel Šagát - disciplína - snowboardcross 2. miesto.

              

      17. januára sa na našom gymnáziu ukutočnilo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku a medzi víťazmi sú aj žiaci našej školy Tania Faglicová v kategórii 2A a Andrej Záchel v kategórii 2B. Víťazkou vo svojej kategórii (1A) je aj Laura Števonková.
      O deň neskôr, teda 18. januára prebehla aj olympiáda v nemeckom jazyku, a aj tentokrát stáli na stupienkoch víťazov naši žiaci:Timea Trnkócyová v kategórii1A, Juliana Kapinová v kategórii 2A a Martin Ošťadnický v kategórii 2B. Všetkým srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov na krajských kolách. 

      Žiaci našej školy sa zúčastnili 10. januára 2018 školskej snowboardovej ligy v Jasnej v disciplínach snowboardcross a slalom.
      - slalom: 1. miesto Samuel Šagát, 7. miesto Matúš Gogolák
      - snowboardcross: 1. miesto Samuel Šagát, 6. miesto Matúš Gogolák

      Samuel Šagát žiak III.A triedy sa výbornými výsledkami počas celej sezóny nominoval na ZIMNÚ GYMNAZIÁDU vo Francúzsku 5. - 10. februára 2018.

      Prehľad umiestnenia žiakov v krajských, celoslovenských a medzinárodných kolách predmetových olympiád a postupových súťaží za rok 2016/2017:

      Krajské kolo

      Olympiáda v anglickom jazyku

      Laura Števonková

      5.miesto

       

      Tania Faglicová

      9.miesto

      Olympiáda v nemeckom jazyku

      Timea Trnkócyová

      1.miesto

      Dejepisná olympiáda

      Damián Hoferica

      6.miesto

      Celoslovenské kolo

      Olympiáda v nemeckom jazyku

      Timea Trnkócyová

      6.miesto

       

       

       

       

      Prehľad umiestnenia žiakov v krajských, celoslovenských a medzinárodných kolách športových súťaží za rok 2016/2017:

      Krajské kolo

      Bedminton- žiaci

      Ševčík, Turčina

      1.miesto

      Bedminton- žiačky

      Bogáňová, Plutinská

      2.miesto

      Celoslovenské kolo

      Bedminton- žiaci

      Ševčík, Turčina

      5.miesto

       

      Absolvent našej školy a absolvent Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave Ing. Juraj ŠIMEK získal pochvalný list dekanky za vynikajúce štúdijné výsledky v akademickom roku 2015/2016. Pochvala mu bola udelená aj za ocenenia Magna Cum Laude, Cena dekanky a za nomináciu IT Spy. Blahoželáme a prajeme mnoho ďalších úspechov!

             

       


       

      K polročnému vysvedčeniu dostali žiaci našej školy odmenu aj za ich úspechy v súťažiach a predmetových olympiádach.

      Jana Šimeková z kvarty za prvé miesto v celoštátnej súťaže „Mladá poviedka

      Bruno Baňas, Veronika Fedorová, Simona Kúdelčíková, Petra Matláková, Tatiana Pavolková, Jaroslav Prílepok a Róbert Zvara z kvinty za postup do finále medzinárodnej súťaže „This Human World

      Michal Hečko, Dávid KubekDávid Lacko zo sexty za 1.,2. a 3. miesto v krajskom kole olympiády z fyziky

      Michaela Plutinská (I.A), Stela Bogáňová (I.A), Ema Pelachová (II.B), Eliška Zrnčíková (II.C), Matúš Ševčík (II.C) a Lukáš Turčina (III.A) za reprezentáciu školy v celoštátnom kole turnaja v bedmintone

      Katarína Studeničová z III.B za postup do krajského kola olympiády z matematiky a biológie

    • Kontakty

      • Gymnázium P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín
      • skola@gympoh.edu.sk
      • jurikova@gympoh.edu.sk
      • 043/5864785
      • Hviezdoslavovo námestie 18, 026 24 Dolný Kubín
      • 00160571
      • 2020565162
  • Fotogaléria

    • Majstrovstvá Slovenska v armwrestlingu
    • ARMWRESTLING
    • Týždeň vedy a techniky
    • Bažantský večierok 2019
    • Veľtrh VŠ Gaudeamus 2019
    • Burza stredných škôl
    • BAŽANTSKÝ  VEČIEROK
    • Kampaň k problematike obchodovania s ľuďmi
    • Cezpoľný beh
    • MODRÝ GOMBÍK
    • Koncoročné potulky tatranskou prírodou s II. B (vodopád Skok, Predné Solisko)
    • Slovenský Raj