• * maturovali s vyznamenaním - platí do roku 1994 (zdroj: publikácia k 75. výročiu)


        Vyberte rok:

        Denní študenti
        Školský rok 2015/2016
        4.A
        tr. učiteľ RNDr. Ružena Mrvová
        Adamčová Klaudia
        Červeňová Daniela
        Drengubiaková Kristína
        Gaššo Marcel
        Glombová Jana
        Hanušniaková Dominika
        Hlavatíková Andrea
        Chromek Ondrej
        Ilavská Tatiana
        Jánoška Ján
        Jurámiková Babeta
        Juráš Dávid
        Kojs Maroš
        Kubačka Ivan
        Kubicová Veronika
        Labačková Petra
        Lang Marián
        Mastráková Júlia
        Matúš Patrik
        Matysová Natália
        Meľová Martina
        Nosková Božena
        Oršuliaková Eva
        Otruba Ľubomír
        Smolka Rastislav
        Staníková Miriam
        Trabalíková Michaela
        4.B
        tr. učiteľ RNDr. Zlata Karabová
        Bartošová Iveta
        Batuna Dávid
        Fialová Bianca
        Forgáč Martin
        Frčová Petra
        Gonšor Daniel
        Grigová Dominika
        Halamček Tibor
        Chomistek Tadeáš
        Janky Jakub
        Kapitánová Zuzana
        Karcolová Veronika
        Maslíková Andrea
        Mišura Filip
        Nováková Nikola
        Pidíková Marianna
        Rumlová Marcela
        Stašová Simona
        Straková Júlia
        Strapec Jakub
        Suroviaková Jana
        Štajerová Alžbeta
        Štefková Mária
        Švárna Laura
        Tóth Juraj
        Trnovcová Martina
        Vlčák Jakub
        Zrnčík Henrich
        4.C
        tr. učiteľ Mgr. Daša Ullmannová
        Bartošová Aneta
        Bohucký Ondrej
        Čiešková Dominika
        Fülöpová Michaela
        Genšorová Lenka
        Gucká Dominika
        Homolka Jakub
        Hvolková Eva
        Chudiaková Dominika
        Málik Tomáš
        Maruňák Patrik
        Maruniaková Kristína
        Mrocek Dominik
        Ondreková Erika
        Orsák Maroš
        Ottová Katarína
        Pavlová Natália
        Sirotiarová Natália
        Sochová Nikola
        Studenič Pavol
        Šiška Ľubomír
        Žáková Alexandra
        Žilincová Zdenka
        Žilinec Marek
        Žitniaková Anežka
        Oktáva
        tr. učiteľ Mgr. Vladimír Balko
        Antalová Lenka
        Bajdichová Michaela
        Bartošová Romana
        Birtus Timotej
        Čajková Paulína
        Ďaďová Dominika
        Gáll Filip
        Glemba Filip
        Gogoláková Alžbeta
        Grandtnerová Juliána
        Haluška Dávid
        Harmaniak Kristián
        Huba Vladimír
        Hubčík Adam
        Chomistek Peter
        Kormaňák Kristián
        Kubačková Dominika
        Kurnota Marek
        Lakoštíková Martina
        Ligas Martin
        Manťo Patrik
        Mitruk Samuel
        Murínová Lenka
        Paculík Dávid
        Poburíni Michal
        Povalová Barbora
        Saxun Peter
        Smoleň Patrik
        Stanovský Jakub
        Stanovský Samuel
        Súnoková Monika
        Škvarka Miroslav
        Záhorová Klaudia

    • Kontakty

      • Gymnázium P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín
      • skola@gympoh.edu.sk
      • jurikova@gympoh.edu.sk
      • 043/5864785
      • Hviezdoslavovo námestie 18, 026 24 Dolný Kubín
      • 00160571
      • 2020565162
  • Fotogaléria

    • Kampaň k problematike obchodovania s ľuďmi
    • Cezpoľný beh
    • MODRÝ GOMBÍK
    • Koncoročné potulky tatranskou prírodou s II. B (vodopád Skok, Predné Solisko)
    • Slovenský Raj
    • Hviezdoslavova paleta
    • Slovo v uliciach
    • Genetické modifikácie
    • Dejepisná exkurzia v Prahe
    • Geografická exkurzia
    • Koncert Alexandrovcov
    • UNICEF - Modrý gombík