Navigácia

Počet návštev: 2820960

Streda 17. 10. 2018

Novinky

 • Pri príležitosti tvorby publikácie k stému výročiu založenia Gymnázia P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne prosíme pamätníkov o zapožičanie autentických historických dokumentov a fotografií, ktoré budú môcť byť použité pri jej zostavovaní.

  Budeme vďační, ak touto cestou prispejete k oslavám nášho významného výročia.

 • 5 - 6. októbra sa Mgr. Oľga Dudášová a Mgr. Oľga Šimeková zúčastnili školenia pre vedúcich DofE v Košiciach, čím sa naša škola zapojila do programu Medzinárodnej ceny vojvodu z Edingburghu. Je to rozvojový program pre mladých ľudí vo veku od 14 do 24 rokov, ktorý funguje vo vyše 140 krajinách a má vyše 60-ročnú históriu. Už aj študenti našej školy môžu získať medzinárodne uznávané ocenenie, ktoré im zvýšia šance dostať sa na zahraničnú univerzitu či nájsť si vysnívanú prácu. A popritom všetkom zažijú nezabudnuteľnú dobrodružnú expedíciu so svojimi kamarátmi.

 • Štúdium v zahraničí

  V piatok 21.9.2018 sa našej škole uskutočnila prednáška a beseda pre žiakov 4.roč. a septimy s p.Chovancom z Interstudy , ktorý ich oboznámil o podmienkach štúdia vo Veľkej Británii, Dánsku, Holandsku a pod. Žiaci dostali katalógy s univerzitami, pozreli si prezentáciu a potom dávali rôzne otázky týkajúce sa štúdia v zahraničí .

  Informácie môžete získať aj na www.interstudy.com

  www.scandiavianstudy.sk, www.unilink.sk

  Európsky veľtrh pomaturitného vzdelávania Gaudeamus 2018

 • Chceš, aby sme prišli s našou najlepšou zmrzlinou do tvojej školy a zadara ti ju servírovali ako takému pánovi?Tak dávaj dobrý pozor, lebo pôjdeme len do jedného gympla. Tvrdošín – Trstená – Kubín – Námestovo.

  Viac info nájdeš na: https://oravskaraketa.sk

 • Začiatkom letných prázdnin sa naša kolegyňa, Daniela Záhorová - vyučujúca nemeckého jazyka, zúčastnila vzdelávania v oblasti „Didaktika na vyučovaní s mládežou“, ktoré sa konalo v Berlíne. Sprostredkovateľom bol Goethe inštitút.

 • Počas letných prázdnin naši učitelia nezaháľali a využili čas nielen na odpočinok. V rámci projektu M.O.R.E. Vzdelávania sa Mgr. Anna Bieliková, Mgr. Oľga Dudášová a Mgr. Lucia Prílepková zúčastnili metodických vzdelávaní v Canterbury a Edinburgu. Projekt je financovaný z programu Európskej únie Erasmus+.

Fotogaléria

Kontakt

 • Gymnázium P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín
  Hviezdoslavovo námestie 18, 026 24 Dolný Kubín
 • 043/5864785

Mapa