Počet návštev: 2520745

Streda 25. 4. 2018

Novinky

• 11. 4. sa v Žiline konalo krajské finále v umeleckom prednese poézie a prózy v cudzom jazyku Jazykový kvet 2018. Našu školu v kategórii prednesu poézie z prevzatej tvorby v anglickom jazyku úspešne reprezentovali Miška Dibiaková a David Pariš z triedy 1.A. Umiestnili sa na krásnom 2. mieste. Srdečne blahoželáme.

• 5. 4. 2018

Letná škola ruského jazyka a kultúry Kazanskej federálnej univerzity

• 4. 4. 2018

Výsledky pre bilingválne štúdium 2018/2019

• Vážení rodičia a priaznivci našej školy!

Aj pomocou 2% z Vašich daní by sme chceli zatraktívniť a zefektívniť vyučovanie prírodovedných predmetov nákupom moderných vyučovacích pomôcok na realizáciu praktických cvičení.

Ďakujeme.

• Dňa 23.3.2018 sa uskutočnilo okresné kolo Chemickej olympiády v kategórii D, ktorého sa zúčastnila aj žiačka našej školy Ivana Jonáková (kvarta). Obsadila krásne 1.miesto.

Gratulujeme!

• 26. marca 2018 si francúzštinári zo Sexty a III.A pripomenuli celosvetový Deň frankofónie, ktorý je sviatkom všetkých, ktorí sa učia a hovoria po francúzsky. Pozreli si skvelú francúzsku komédiu "Čo sme komu urobili", pochutnali na typických francúzskych croissantoch, bagetách a syroch a najmä na čerstvo upečených ikonických palacinkách s nutelou. Celé podujatie sa nieslo v uvoľnenej atmosfére a skončilo s pocitom, že učiť sa po francúzsky je vlastne SUPER:)